Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 7 | Fushë Kosovë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 7,kategori Banesa,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 7 Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:45 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:26 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:13 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:03 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa 52m², rr. Dardani, Fushë Kosovë.

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:57 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në Fushë Kosovë.

Numri i dhomave: 3
Dje 12:50 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira Lokali 50m² me lokacion në Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 12:46 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qera banesa 65m² me lokacion në Fushë Kosovë.

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:45 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet banesa për #qira në Fushë Kosovë

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Mar 23:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banese 78.77 m2 ne rrugen kryesore FUSHE KOSOVE

640 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Mar 00:19 Banesa , Fushë Kosovë

Banese 78.77 m2 ne rrugen kryesore FUSHE KOSOVE

640 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Shk 18:33 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME PER BANIM

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Nën 19:41 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet Banesa me qera ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:18 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera afat te shkurt 24 h

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Korr 10:05 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qira 24 h fushkosov prishtin

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
26 Maj 11:01 Banesa , Fushë Kosovë

BANESE SUPER LUXOZE ne KOMPLEXIN * BRITANIA HOME *

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3,5
25 Shk 15:37 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet-Banesa-Luksoze-Komplet-Emobiluar-Kati1-87m2

Numri i dhomave: 3,5
17 Korr 07:31 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA E MOBILUAR 77m2 ME FLET POSEDUSE TE KASTRATI

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 19:06 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Qer 14:15 Banesa , Fushë Kosovë

For Rent= Me Qira banesa 90m2 , tek Aab interexi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Tet 11:19 Banesa , Fushë Kosovë

SHITEN BANESA NE KOMPLEKSIN ELIZA

Numri i dhomave: 4
07 Qer 21:48 Banesa , Fushë Kosovë

shes banesen ose nderroj me vetura urgjent

Numri i dhomave: 3
02 Gush 15:42 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 86m2 3dhomshe boj ndrrim

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
17 Mar 13:27 Banesa , Fushë Kosovë

Banes ne Fushe Kosove

51 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Tet 16:22 Banesa , Fushë Kosovë

Banese prej 64m2 ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 7 | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione