ulpian | Prishtinë | Vendbanime | Banesa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ulpian , kategori Banesa , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ulpian Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:25
Linku:
,

Leshohet Banesa me Qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

29 Dhj 11:29 ,

Leshoj banesen me qira n ulpian

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
22 Dhj 22:07 ,

BANES ME QERA NE ULPIAN TE ALEANCA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Dhj 10:14 ,

Leshohet banesa me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
15 Dhj 13:54 ,

Lshohet banes me qera ne ulpian mbrapa aak

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
14 Dhj 20:41 ,

LESHOHET BANESA ME QERA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Dhj 12:58 ,

BANESA nulpian Kati par

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Dhj 21:24 ,

Banesa nUlpian kati par mbrapa aaks

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
10 Dhj 16:57 ,

LOKAL 900M2 AFËR RRUGËS B

10 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Dhj 22:08 ,

Banes me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
09 Dhj 15:39 ,

Leshohet Banesa me Qira ne Ulpian mbrapa AAK

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Dhj 17:12 ,

Leshohet Banesa me qera në Ulpianë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Dhj 12:38 ,

jap me qera banesen

Numri i dhomave: 2,5
07 Dhj 08:54 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 20:28 ,

jap me qera banesen

Numri i dhomave: 2,5
06 Dhj 11:03 ,

Banesa/Gasoniere me qira ne Ulpian

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Dhj 09:53 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 22:04 ,

Lëshohet Gasonjere Me Qira në Ulpian 180€

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
03 Dhj 09:06 ,

Banes me qera në Ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Dhj 06:52 ,

Banesa/Gasoniere me qira ne Ulpian

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
02 Dhj 18:36 ,

Banes me qera në Ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
02 Dhj 13:28 ,

Ulpian te Fontana

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Dhj 10:01 ,

Banes ne ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 21:47 ,

Shitet Gasonjerka ne Ulpian

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj ulpian | Të gjitha | Banesa | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim