Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vushtrri | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Gush 23:23
Linku:
,

Shitet Banesa e gatshme per banim

48 500 EUR

Numri i dhomave: 3

06 Gush 21:37 ,

Shitet Urgjent Shtepija ne vushtrri

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
06 Gush 18:08 ,

Banes 122.74 m2

630 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 18:08 ,

Banes 82.2 m2

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Gush 16:13 ,

Shes banesën 99.64 m2 në Vushtrri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Gush 16:11 ,

Shitet Banesa 90m2 në Vuahtrri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Gush 13:52 ,

Banes 80m2 049383687 bojm edhe ndrrim

620 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Gush 10:27 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
05 Gush 16:26 ,

SHITEN 3 BANESA

Numri i dhomave: 5
05 Gush 13:10 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 12:59 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 12:59 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 12:59 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
05 Gush 12:59 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 12:50 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 12:50 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
05 Gush 12:50 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
04 Gush 21:57 ,

Banes

550 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Gush 11:23 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
04 Gush 11:22 ,

Ipet banesa me qira ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
03 Gush 23:35 ,

Kati 1 93m3 Mundsi pagese me Rat

1 233 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 23:35 ,

✅Mundsi Pagese me rata Kati 1

1 234 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Gush 23:35 ,

Banes ne shitje

55 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Gush 23:35 ,

Super ofert

Numri i dhomave: 2
03 Gush 23:35 ,

Banes ne shitje

60 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Gush 16:42 ,

Jepet me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Gush 15:35 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
03 Gush 15:30 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 3,5
03 Gush 15:30 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
03 Gush 15:30 ,

BANESA NE SHITJE

Numri i dhomave: 2,5
03 Gush 15:18 ,

Banesa ne shitje

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione