Shtëpi me qera - Shpallje për shtëpi me qera në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe qytete të tjera të Kosovës

Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi me qera, ju jeni në vendin e duhur. Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë ideale, qoftë një shtëpi e vogël apo një shtëpi e madhe për familjen tuaj.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi me qera në Prishtinë, shtëpi me qera në Prizren, shtëpi me qera Brezovicë, shtëpi me qera në Gjakovë dhe qytete të tjera të Kosovës, në MerrJep.com mund t'i gjeni të gjitha.

Sot 10:35 ,

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
13 Maj 19:12 ,

Hapsira banimi me qera

110 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Maj 19:11 ,

Shtëpi me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
11 Maj 07:57 ,

Shtëpi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
11 Maj 07:55 ,

Lëshoj shtëpi me qera afër Qendrës

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
10 Maj 10:16 ,

Jepet me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Maj 07:55 ,

Lëshoj shtepi 3 kat me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
27 Pri 21:01 ,

Leshoj katin e pare te shtepise urgjent

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Pri 18:31 ,

shtepi me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Pri 14:23 ,

Shtepi me qera ne Peje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Mar 22:26 ,

Leshoj shtepin me qira

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
31 Mar 10:24 ,

Shtepi ne prishtine ,

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Mar 21:07 ,

Shtepi me qera ne lagjen bajr

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Shk 07:50 ,

Ipet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
31 Jan 09:44 ,

shtepi me qirah

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Jan 09:24 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Jan 09:57 ,

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
20 Jan 17:22 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
16 Jan 16:17 ,

Leshohet me qera shpija afer spitalit

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
24 Dhj 09:19 ,

Lëshohet shtëpi me qera afër Sami Frashërit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
18 Dhj 14:58 ,

Shtepi me qera ne Peje

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
18 Dhj 08:24 ,

Leshohet Banesa me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
08 Dhj 20:54 ,

Shtepi me qera ne Peje

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Nën 21:03 ,

Villa me qera Bogë te Rugoves

Numri i dhomave: 3
14 Nën 21:07 ,

Vila me qera ne Peje

Numri i dhomave: 5
08 Nën 00:40 ,

Moler oslo moler

Numri i dhomave: 2,5
03 Nën 15:06 ,

Shtepija me qira 049 345 002

Numri i dhomave: 4
17 Tet 11:42 ,

Jepet shtepia me qera ne mitrovic

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
14 Tet 18:25 ,

Lëshohet shtëpia me qera!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
11 Gush 19:15 ,

Banes me Qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
22 Korr 23:01 ,

Jepet me qera

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Korr 20:30 ,

Shtepi me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
22 Qer 21:33 ,

Shtëpi me Qera

Numri i dhomave: 2
17 Qer 21:02 ,

Jepet Shtepia me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
17 Qer 20:53 ,

Jepet shtëpia me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
12 Qer 12:16 ,

Shtëpi me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Qer 17:32 ,

120 Euro IPET me qera shtepi

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 20:07 ,

Jepet shtepia me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Maj 23:48 ,

jepet shtepia me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Të kërkosh një shtëpi me qera për të jetuar është gjithmonë një aktivitet stresues dhe që kërkon shumë kohë dhe gjetja e një shtëpie të mirë me qira mund të jetë e vështirë. Për fat të mirë, ka shumë shtëpi me qera në dispozicion në platformën tonë.


Nëse po kërkoni shtëpi me qira në Kosovë, atëherë ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni pronën tuaj perfekte me qira. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shtëpi me qera që përshtaten me nevojat tuaja familjare.


Shtëpi me qera në Kosovë


Jeni duke kërkuar për shtëpi me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Platforma MerrJep.com ofron mijëra shpallje për shtëpi me qera në të gjitha qytetet e Kosovës. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar shtëpi me qera, shtëpi me oborr, shtëpi me qera në Prevallë, shtëpi me qera 150 euro apo shtëpi me karakteristika të tjera në Prishtinë, Pejë, Gjakovë, Prizren apo qytete tjera të Kosovës, MerrJep ofron mundësi të shumta zgjedhjeje.


Gjatë kërkimit tuaj për shtëpi me qera në këtë kategori ju mund të hasni në shpallje të publikuara nga persona fizik apo kompani. Sipas preferencave ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të merrni shtëpi me qera direkt nga pronarët apo agjensionet e patundshmërisë.


3 këshilla për gjetjen e shtëpisë së përsosur me qera


Nëse jeni duke lëvizur në një qytet të ri, marrja e një shtëpie me qera mund të jetë emocionuese dhe mbingarkuese. Ka kaq shumë konsiderata: Sa duhet të shpenzoj me qira? Sa kohë duhet të qëndroj në këtë vend? A do të ndihem si në shtëpi? Për këshilla se si të gjeni shtëpinë e përsosur me qira, shihni këtë më poshtë.


Hulumtoni - E para dhe më e rëndësishmja, para se të merrni një shtëpi me qera është të hulumtoni se cilës lagje apo komuniteti do t'i bashkoheni ju dhe familja juaj. Pasi të keni gjetur një zonë të mirë për të jetuar, është koha të shfletoni se cilat shtëpi janë në dispozicion dhe çmimet e tyre të kërkuara.


Caktoni buxhetin - Pasi të keni gjetur shtëpi me qera të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj, është koha të caktoni buxhetin tuaj. Pra, sa duhet të jetë qeraja mujore e shtëpisë dhe cili është buxheti që ju mund ta përballoni.


Inspektoni shtëpinë - Kontrolloni shtëpinë si në brendësi ashtu edhe në pjesën e jashtme të shtëpisë për ndonjë dëmtim strukturor që kërkon riparim ose zëvendësim. Pas kësaj, ju mund të vendosni nëse doni t'i kërkoni qeradhënësit të rregullojë ndonjë gjë në pronë përpara se ju të vendoseni.


Këto janë disa nga procedurat e nevojshme që ju duhet t'i kryeni para se të vendosni të merrni një shtëpi me qera. Këto këshilla do t'ju ndihmojnë të keni një proces më të lehtë dhe transparent në gjetjen e një shtëpie të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione