16 Shk 21:34 Vetura , Therandë

Shes daihatsun

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 15:43 Vetura , Vushtrri

shes apo ndroj dihatsu roki viti 93 .2.8dizell

29 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 17:38 Vetura , Gjilan

golf

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 13:14 Vetura , Therandë

Shes veturen

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 22:35 Vetura , Prizren

Kosa

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 11:11 Vetura , Gjakovë

Moni

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 20:30 Vetura , Prizren

daihatsu

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 13:32 Vetura , Ferizaj

Dihatsu Charade per pjes

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 16:09 Vetura , Prishtinë

U Shit Ja Paft Hajrin Daihatsu Chamade 1.3 16 v-98

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 17:04 Vetura , Pejë

shes dhe ndrroj me ndonje vetur te vogel

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Dhj 03:28 Vetura , Gjilan

Daihatsu 1.0 bezin 3 klipa

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim