Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t2 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t2 , kategori , ose vendndodhje Viti , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t2 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Shk 17:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Kamjonet T2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 19:15 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet

620 EUR

20 Gush 00:30 Vetura  ·  Aixam  ·  City  ·  Viti

Shitet t2

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 21:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet VW T2 1.7 diesel me 7 ulese

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 23:03 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Viti

Audi 80 1.6 dizel 1990

500 EUR Price Reduced

28 Mar 17:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet kamioneta 650 ero

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 15:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 14:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

T2

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 10:19 Makina dhe Vegla  ·  Viti

Punime me saldim

100 EUR

21 Nën 20:16 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Viti

Kombi VW T2 benzin gas 8+1 ulse -84

1 500 EUR

14 Nën 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

t2

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

VW t2 benzin+plin

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 20:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet kombi t2 1.7 dizell

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

VW Kombi T2 shes menjaqin disel

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 22:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shes ose ndrroj t2

765 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Kamionet T2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 19:22 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Viti

Shitet kombi T2

1 200 EUR

16 Gush 15:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet kombi t2 urgjent

800 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 15:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shitet kombi T2 urgjent

800 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

VW T2 Motori 1.6D

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 14:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Kombi t2

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 23:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

kamionet t 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 19:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Shes Kombi T2 1.7 dizel

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 13:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Viti

Pjes te kerrit T2

26 Dhj 10:45 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Markë tjetër  ·  VW  ·  Viti

Kamoionet VW T2

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 12:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

Kombii

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Viti

u shitttt. kombi t2

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 16:43 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Viti

Kamjonet VW T2 -86

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t2 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione