Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi , kategori , ose vendndodhje Vushtrri , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vushtrri

Shiten dy shtëpi me 85 ari truall në Druarë,

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Shitësit të Besuar
Dje 14:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shiten 33 ari ne Maxhunaj

5 000 EUR

Dje 07:42 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shitet Urgjent Shtepija ne vushtrri

Numri i dhomave: 5
26 Maj 18:58 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shtepija ne shitje ne Vushtrri

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
26 Maj 15:01 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shtepi me 3 ari dhe dyqan per biznes

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
25 Maj 00:07 Të tjera  ·  Vushtrri

Shporet Alfa

220 EUR

23 Maj 06:34 Shtëpi  ·  Vushtrri

Me marrëveshje-3 SHTËPI ME LOKALE

Numri i dhomave: 10
20 Maj 14:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vushtrri

SHlTET Shtëpi moderne në afersi me German Colorin

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
19 Maj 00:04 Shtëpi  ·  Vushtrri

shtepi private Tale 950m nga deti

90 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
16 Maj 04:53 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shtepi

Numri i dhomave: 5
15 Maj 13:37 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Aparate kunder vllages mykut dhe lageshtisë

1 EUR

15 Maj 10:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Vushtrri

Ofrohet PËR #SHITJE Shtëpi e bukur në rrugën e Sllatinës

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
11 Maj 13:21 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vushtrri

Akita

1 EUR

02 Pri 05:44 Shtëpi  ·  Vushtrri

�� Shitet Shtëpia me sipërfaqe totale: 600 m² ��

Numri i dhomave: > 10
14 Mar 13:47 Kafshë shtëpiake  ·  Mace  ·  Vushtrri

Shtëpi macesh

300 EUR

18 Shk 04:02 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Vushtrri

Pune nga Shtepia

1 000 EUR

12 Shk 18:06 Shtëpi  ·  Vushtrri

shtepi ne vushtrri e mobiluar

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Jan 09:48 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shiten dy shtëpi me 2 hektar e 29 ari tokë në Druarë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
20 Jan 14:46 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Toke ne shitje

1 800 EUR

15 Jan 04:15 Shtëpi  ·  Vushtrri

2 Shtepi �� 5 Ari Trull �� VUSHTRRI

Numri i dhomave: 8
19 Dhj 14:03 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shitet Shtëpia

Numri i dhomave: 4
16 Dhj 00:56 Shtëpi  ·  Vushtrri

Bej nderrrim banesen(118m2) me shtepi

Numri i dhomave: 3
26 Nën 13:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Shes truallin 16 Ari ne Vushtrri

8 200 EUR

25 Tet 13:37 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Vushtrri

Shitet urgjent!

30 EUR

10 Tet 15:30 Kafshë shtëpiake  ·  Peshqi dhe akuarium  ·  Vushtrri

Akuarium Me te gjitha paisjet

55 EUR

03 Tet 19:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vushtrri

Mobile per shtepi

1 640 EUR

07 Sht 20:46 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shtepi e mobilume ne vushtrri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Sht 07:28 Shtëpi  ·  Vushtrri

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
31 Gush 22:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Pllugj

28 Gush 02:02 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime bujqësore/Bimë  ·  Vushtrri

Duj

28 Gush 02:02 Makina dhe Vegla  ·  Vushtrri

Brusalice Bosch

27 Gush 06:27 Materiale për ndërtim  ·  Vushtrri

Tjegulla

20 Gush 16:51 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Zhbllokim kanalizimi

10 Gush 17:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

Toka ne Shitje

20 000 EUR

08 Gush 16:14 Të tjera  ·  Vushtrri

Shitet mbulese tende 16m x 6m

1 550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione