shitet shtrati i fjetjes shum pak i perdorur

Jepet me qera nga: xxx 13 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Komuna: Ferizaj
shitet shtrati i fjetjes asht shum i rujtun dhe pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim