Banesa ne Istog

Shitet nga: seli 27 Mar 03:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Burim
Banesa ne Lagjen e Re ne Istog 1,2 dhe 3 dhomshe te tipeve te ndryshme nga 59 deri ne 120 m2,me nje kualitet te lart dhe infrastrukture te kompletuar,objekti ka 1500 m2 parkingje,1000 m2 parqe dhe 300 m2 park per argetim te femijeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim