Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren dhe gjithë Kosovën

Prishtinë , 34247
Ferizaj , 3871
Gjilan , 3486
Vushtrri , 2251
Prizren , 2201
Mitrovicë , 1341
Gjakovë , 1162
Pejë , 1139
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni banesa në shitje? Eksploroni një gamë të larmishme të banesave të disponueshme për blerje nëpër qytete të ndryshme të Kosovës. Zbuloni një shumëllojshmëri banesash në shpalljet për banesa në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Prizren, Gjilan dhe qytete të tjera të Kosovës.

Eksploroni një gamë të ndryshme të madhësive, stileve dhe buxhetit në shpalljet për banesa në shitje për të gjetur banesën tuaj ideale përmes MerrJep.
Sot 06:14
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:22
Linku:
Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa në Fushë Kosovë te Miri Construction

690 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Sot 17:40 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 2 dhomëshe kati 4 në Fushë Kosovë Bresje

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 4 dhomëshe në Mati1 me 104m2 kati 5 Mati 1

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:40 Banesa , Fushë Kosovë

Banese në #SHITJE - Fushë Kosovë -eliza C

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

- Banesa në SHITJE -Prishtine Lokacioni ne Lgj Arberia afe

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Banesa , Fushë Kosovë

��Shitet banesa 3 Dhomshe në Fushë Kosovë

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 73m2

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa me Flete Poseduese mbrapa Royall Mall

1 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne B.Diellit 61.5m2 te Kolegji Iliria

1 250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 62m2 kati 6 Kalabri

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:40 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomeshe në Fushe Kosove me 74m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:40 Banesa , Kastriot

��Shes banesen ne Obiliq 79m2

640 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:40 Banesa , Prishtinë

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A!

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

Shitet penthausi ne Qender - Prishtine

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE 2 DHOMËSHE 65M2 KATI 5 MATI 1

72 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sot 17:39 Banesa , Fushë Kosovë

SHES BANESE 72M2 KATI 3 ME FLETE POSEDUSE FUSHE KOSOVE

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne qender te qytetit

205 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 17:39 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 50 m2 Prishtina e Re

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:39 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet garsonjere në Fushe Kosove me 46.72m2

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Banesa në shitje në Kosovë - Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera


Jeni në kërkim të banesës së ëndrrave tuaja në Kosovë? Mos kërkoni më tej! Ne paraqesim një koleksion ekskluziv të banesave në shitje në disa nga qytetet më të më të kërkuara të Kosovës, duke përfshirë Prishtinën, Prizrenin, Fushë Kosovën dhe më shumë.

Kategoria banesa në shitje përmban mijëra shpallje për banesa në shitje Ferizaj, Gjakovë, Mitrovicë, Lipjan, Vushtrri, Pejë, Istog, Suharekë etj. Prandaj për të kufizuar kërkimin tuaj, mund të përdorni filtra të ndryshëm të ofruar në uebfaqe. Këta filtra mund të përfshijnë vendndodhjen (qytet ose rajon), kufirin e çmimit, numrin e dhomave të gjumit dhe sipërfaqen..

Banesa në shitje në vende bregdetare - Shëngjin, Durrës, Ulqin


Përjetoni jetën bregdetare në pikën më të lartë të saj me gamën tonë të jashtëzakonshme të shpalljeve për banesa në shitje në Shëngjin, Ulqin, Durrës dhe qytete të tjera të vendosura në bregdetin e mrekullueshëm të plazheve të Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Pavarësisht nëse kërkoni një rezidencë luksoze apo një qëndrim të qetë larg stresit, banesat në shitje në Durrës, Uqlin dhe Shëngjin plotësojnë një spektrum të gjerë preferencash.

Mos humbni mundësinë për të bërë ëndrrën tuaj për të zotëruar një banesë në vendet bregdetare një realitet. Eksploroni listat tona dhe nisni një udhëtim për të gjetur banesa në shitje pranë plazhit sot.

Shisni banesa në MerrJep.com


Platforma MerrJep.com ofron mundësinë për të shisni banesa pa shpenzuar në marketing. Qoftë ju një agjension i patundshmërisë ose një person fizik që dëshiron të promovoni ofertat tuaja për banesa në shitje, kjo platformë është zgjedhja e duhur.

Procesi është i thjeshtë. Duke regjistruar një shpallje falas për banesën tuaj, ju mund të prezantoni banesën me të gjitha detajet e nevojshme, përfshirë sipërfaqen, dhomat, dhe tipin e banesës. Fotografitë janë po aq të rëndësishme, sepse ato tregojnë gjendjen aktuale të banesës dhe ndihmojnë blerësit potencialë në vendim.

Shpallja juaj do të publikohet në MerrJep.com dhe do të jetë e arritshme për mijëra blerës potencialë. Nëse dëshironi të shisni më shpejt, mund të shqyrtoni opsionet shtesë në platformë. MerrJep.com është rruga e duhur për të promovuar banesën tuaj në Kosovë.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione