CD 30 MP3 Astra H

Shitet nga: Musa 08 Maj 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
.Eshte ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim