Mercedes E280 -07

Shitet nga: naim 05 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Drenas
Shes veturen mercedes E280 diesel vetura me tapela rks regjistrim deri ne fund te korrikut vetura ka ac airbag sensor para dhe.mbrapa servisat i ka tkryer fellne te aluminit vetura shkon shum mit nuk ka as nje gabim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim