Blej banesa.shtepi.troje ne Drenas

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SMMN shpk 17 Maj 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Komuna: Drenas
Agjensioni SMMN shpk(Ndermjetesim ne Shitblerje dhe Qeradhenje) Te :Banesave,Shtepive,Trojeve Lokaleve etj.

Nese posedoni Shtepi Banesa.Troje.Lokale. Ne shitje ose me qera.Na dregoni ne E-mail dhe shitja behet me shpejt.

SMMN shpk ne Drenas kryen keto pune : Plane per shtepi,objekte te ulta te larta, me qmime shume te arsyeshme.

Na kontaktoni 043 975 816
mund te na shkruani ne smmn.shpk@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim