Shitet Banesa ne Drenas

Shitet nga: Banesa ne shitje 16 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa ne Drenas
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Drenas
Shitet Banesa ne Drenas blloku i kuq.Banesa gjendet ne qender te Drenasit ne bllokun e kuq banesa ka 3 dhoma,koridor ,bannjo ,shpaiz,ballkon posedon parking per vetur ka afer parkun per femij si dhe sheshin.84 metra katror me dokumentacion te rregullt per informata shtes nr tel:044170747 banesa esht e zbrazet,mund ta shhihni ne qdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim