ndrroj

Shitet nga: xxx 16 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Samsung
Modeli: E1200l
jap samsung s3 ne gjendje prefekte osht dhe bicikell e po sa ardhur nga ch ndrroj me iphone 5s per ma shum kontaktoni viber +37744528831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim