shes golf 2 benzin viti 88

Shitet nga: vali 14 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
shes golf 2 benzin 1,6 ithjesht golfi ka korrikat goifit 3 dyert elkur dritat neon originall armatizerat gjysum gazni 4 diska muzik ekstra vler 500euro ngjyr dhe pamje perfekt golfi pa muzik ka tjeter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim