Telefon LG BL40 Chocolate

Shitet nga: Fatmir 31 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Eshte i rujtun shumë, punon per mrekulli nuk ka sistem android, mirpo posedon programe nga me te ndryshmet ka nje kamer te mir dhe të pastër, vie ne paketim me te gjitha pajisjet e duhura per telefonë.

Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim