Shitet banesa ne Vushtrri

Shitet nga: besim 18 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjergj Kastrioti Skenderbeu
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Vushtrri
banesa gjendet perballe Akademise Policore ne Vushtrri, afer shkolles fillore ' Mustafe Venhari'.
Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobliluar.Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim