Lokali eshte i gatshem

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Toni 25 Maj 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Bregu i diellit laxhe re Mati 1 bll. Nura Grup
Lokali mundemi me e rregullu edhe per ata qe dojn te shfrytzojnë Lokalin per veprimtari tjeter e sidomos Ordinancë. Une e largoj Inventarin prej Lokalit.
Lokali është i përshtatëshm për Büroagjension, Qerdhe e vogel femijesh (ka Kuzhinë dhe banjo dhe Parkun për të lozur fëmijët), Ordinancë, Zyre, Kafiteri, Sallon Kozmetike,depo e tjera. Ju qe jeni të interesuar per Lokalin mund të startoni me punë në të menjëher.
Lokali ka siperfaqe 65 metra katrore, ujë 24 Orë, Sigurim Alarm, Parkinge të mjaftueshme.
Per të intersuarit lë në shërbim keta numra telefoni:
044 194220/ wib: 044 557512/ wib:+41788742104
E-Mail: mh@dafina.ch
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione