Lokal me Qira ne Qender Tregtare-Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: RealEstateKosova 27 Korr 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Adresa
Qendrës Tregtare, Bregu i Diellit nr.2
Sipërfaqe
150 m2
Komuna
Prishtinë
Hapësirat
Zyra
Ipet lokali me qira i cili gjindët në premisat e jashtme të Qendrës Tregtare Bregu i Diellit, hapësira është 150 metra katëror e preferueshme per zyre dhe biznese. Lokacioni i lokalit është I frekuentëshëm, si dhe ka qasje në parking.
RealEstateKosova
+37744991282
Leaflet
Në fillim