Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyre në Shitje dhe me Qera


Zyre në shitje dhe me qera. Kërko shpallje për zyre, zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjere afariste në lokacione të ndryshme të Prishtinës. Gjej zyre me qera në Ulpianë, Lakrishte, Dragodan, Pejton, Veternik, Breg të diellit, Aktash dhe qytete tjera të Kosovës.28 Nën 18:53
Linku:
Zyra , Prishtinë

Leshoj lokalin me qera

28 Nën 12:57
Linku:
Zyra , Prishtinë

Lokal Me Qira Prishtine


Sot 15:13 Zyra , Prishtinë

Lokal me qira ne rrugen kryesore

700 EUR / muaj

Sot 15:11 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyrë me qira në Dardani 160m2

1 500 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 15:08 Shitorja Zyra , Prishtinë

Lokal me qira Breg 350 €

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 15:07 Shitorja Zyra , Prishtinë

Zyre me qera ne Qender.

450 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 15:07 Shitorja Zyra , Prishtinë

Hapsir Pune / Lokal me qira Qender 130 m2

8 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 15:06 Shitorja Zyra , Prishtinë

Lokal me qira 1300 € 150 m2

1 300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 15:04 Zyra , Prishtinë

ZYRE / BANESE me qera te SHESHI

500 EUR / muaj


Jeni duke kërkuar zyre në shitje dhe me qera? Tashmë ju jeni në vendin e duhur. Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të objekteve afariste të përshtatshme për zyre të ndryshme si zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në gjithë Kosovën.


Zyre në shitje dhe me qera


Përzgjedhje e madhe e hapësirave për zyre në MerrJep.com. Kërko shpallje për zyre në shitje dhe me qera dhe gjej zyre, zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në në lagje të ndryshme të Prishtinës si Ulpianë, Lakrishte, Dragodan, Pejton, Veternik, Breg të diellit, Aktash, Dardani dhe qytete tjera të Kosovës me çmimet më të volitshme në treg.


Shiko shpalljet për zyre në shitje dhe me qera dhe gjej hapësirën ideale për ju në mesin e 901 shpalljeve për zyre në MerrJep.com.


Blej dhe shit zyre në MerrJep.com


Shpallje për zyre në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për zyre në shpalljet për zyre juridike, ordinancë specialistike, call center dhe hapësira tjera afariste në MerrJep.com.


Nëse keni zyre për të shitur apo për të lëshuar me qera regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për zyren që dëshironi të shisni apo të lëshoni me qera dhe gjej blerësin potencial në mesin e shpalljeve për zyra në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione