Objekt afarist 1800m2 ne qender afer sheshit!DELTA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 06:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet objekti afarist 2400m2 ne Qender te qytetit.Ndodhet ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta sidomos e pershtatshme per banke,kompani sigurimesh,programera,call center,kompani e sigurimeve.Objekti posedon 5 kate si dhe ka hollin prites ose per organizim eventesh, kati i pare eshte i ndare ne 1.5 njesi,posedon 10 wc,depo,byfe per ushqim, ka bodrumin per shfrytezim te Kasafortave bankare, posedon siguri te larte me kamera gjithandej, ngrohje termike,klime, internet softwerik, dimrit ka edhe ngrohje nga qyteti me termokos per hargjime me te vogla, posedon hapsire te jashtme per parking te shtate veturave si garazhen nentokesore.
Mund te ofrohet komplet ose te ndahet ne dy pjese varesisht nga projekti. Cmimi me marreveshje

Kodi: 2994
Kontakti:044 556 777---049 157 113---049 445 711
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet banesa 80m2 ne qender te qytetit!DELTA 0 EUR
Shitet lokal 121m2 ne Kalabri-perdhes!DELTA 0 EUR
Ofrohet me qira banesa 55m2 ne Qender afer Parkut 250 EUR
Ofrohet banesa 3+1 me qira ne Aktash !DELTA 350 EUR
Në fillim