Zyre 150m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira hapesire afariste ne lagjjen"Bregu i diellit"tek"Ambullanta".
Zyra ndodhet ne perdhes me madhesi prej 150m² dhe ka kete organizim:
》Hapsire te madhe (me mundesi ndarje)
》Njesi pune
》Mini-Kuzhine
》Oborr
》Banjo
》Terase 20m²
》4 garazha
Eshte totalisht e rinovuar dhe e gatshme per fillimin e biznesit.Çmimi me marreveshje
KODI:1303
☎️Informata:044 556 777--049 157 113--049 445 711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim