Publikuar: Qer 07 2023 11:11

Leshohet me Qera Lokali

Publikuar: Qer 07 11:11
Shikime: 10
Lokacioni: Rruga Tringe Smajli (mbrapa Hotel Sirius)
Siperfaqja: 300m2
Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari sherbyese. Si dhe lokali eshte i pajisur me inventar, sistem te zerimit, alarma etj.

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
10
048879779

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione