Kerkojme 5 Puntor per agjent shites marketingu.. Gjermanisht

0 EUR

Kërkohet punë nga: A&M Communications 02 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Kërkojmë 5 PUNTOR me njohuri dhe komunikim të mirë të Gjuhës Gjermane ... Për Agent Shitës Marketingu,

Ofrojmë: Orari I punes nga ora 09:00 - 17:00

Paga FIXE 450 Euro

Bonuse javore

Kërkohet: Te ketë njohuri te mire te Gjuhes Gjermane ,

Të ketë aftësi te mira komunikimi ,

Të ketë aftësi të punojë në Grup .Si dhe për Call Agentat që kanë mësuar gjuhën Gjermane në KURS ose qe kan pak pervoj pune,Ofrojmë: Mundësi për tu pranuar në pune ne menyrë më të lehtë .Page fixe preu 300 Euro (në momentin e pranimit në Punë)

Kërkohet: Të paktën njohuria e gjuhës Gjermane kërkohet të jetë B1 .

Të ketë aftësi të punojë në Grup.
A&M Communications
049621071
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione