Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Konkurse pune në Call Center Prishtinë, Prizren, Ferizaj dhe gjithë Kosovën

A jeni duke kërkuar një karrierë interesante dhe dinamike si agjent i shitjes? Mos kërkoni më larg se lista e punëve për call center në Prishtinë, Ferizaj, Prizren, Pejë, Gjakovë, Mitrovicë dhe qytete tjera të Kosovës..

Tek ne mund të gjeni një shumëllojshmëri të mundësive për ata që janë të interesuar në punë në call center, duke përfshirë pozicione për forex call center, call center shqip, turqisht, anglisht, gjermanisht, suedisht dhe më shumë.
26 Tet 18:49 Agjentë për shitje , Gjilan

Shitet biznesi solarium

25 Tet 13:37 Agjentë për shitje , Gjilan

200euro

25 Gush 08:16 Agjentë për shitje , Prishtinë

Kerkojm puntore per shitje.

26 Korr 16:56 Agjentë për shitje , Prishtinë

English Call Agent

300 EUR

13 Korr 17:35 Agjentë për shitje , Prishtinë

Shitese

27 Qer 11:49 Agjentë për shitje , Ferizaj

Kerkojme Punetor

19 Qer 11:54 Agjentë për shitje , Pejë

Kerkoj Puntore

10 Pri 18:30 Agjentë për shitje , Prishtinë

Kerkoj punë

10 Pri 17:09 Agjentë për shitje , Prishtinë

Kerkoj pun

03 Shk 19:35 Agjentë për shitje , Drenas

Punojm skele

24 Jan 17:11 Agjentë për shitje , Lipjan

ORME Shoes

23 Jan 12:55 Agjentë për shitje , Prishtinë

Agent

Shpallje pune për Call Center në Prishtinë - Gjuhët Anglisht, Gjermanisht dhe Shqip


Jeni në kërkim të një punë në një ambient tërheqës në Prishtinë? MerrJep ofron shpallje pune për Call Center Jobs në Prishtinë, ku mund të aplikoni për pozita në call center në gjuhen angleze, gjermane dhe shqipe në Prishtinë.

Nëse kërkoni një punë që kërkon përgjegjësi të caktuara gjuhësore, mund të kërkoni lehtësisht për punë në call center në gjuhën tuaj të preferuar duke zgjedhur vendndodhjen Prishtinë ose të shkruani në kutinë e kërkimit fjalët kyçe “call center gjermanisht Prishtine”, “call center anglisht Prishtine”, “call center shqip Prishtine”, “call center suedisht”, “call center frengjisht Prishtine”.

Pavarësisht nga aftësitë tuaja gjuhësore, shpalljet tona të punës përfshijnë të gjitha llojet e punës së Call Center, duke përfshirë përgjigje të thirrjeve, ndihmë dhe mbështetje për klientët, dhe shumë të tjera.

Vende pune call center nga shtëpia


Flisni rrjedhshëm në gjuhën Shqipe, Angleze ose Gjermane dhe kërkoni mundësi punësimi nga shtëpia? Konsideroni të punoni nga shtëpia si agjent i shitjes në Call Center!

Gjej punë në call center në shqip, anglisht dhe gjermanisht nga shtëpia me orar fleksibil duke ofruar shërbime dhe mbështetje të klientëve në gjuhën që flisni në kompani vendore dhe ndërkombëtare.

Mjafton të shikoni shpalljet e publikuara për punë call center nga shtëpia dhe të gjeni pozitën që përshtatet me kërkesat dhe aftësitë tuaja profesionale.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione