Publikuar: Sht 23 2023 04:26

Shofer autobusi ne Kroaci

EUR

Publikuar: Sht 23 04:26
Shikime: 17
Kerkojme shofer te autobuseve per firmen Kroate.
Poashtu, kerkohen: serviser, mekanik dhe auto riparues e llaker per autobuse.
Kushte shume te mira pune
Paga 1200 eu netto + bonuse
Marrja e lejes kroate, me KOD 95
Per info tjera ne viber +385955091208
Dergoni CV-ne (gj.angleze dhe me foto) ne email:
[email protected]
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
17
+385955091208

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione