Kerkojme kamrier dhe ndihmse kuzhine

0 EUR

Ofrohet punë nga: tasim 27 Maj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kerkojm nje kamarier dhe nje ndihmskuzhiniere, te interesuarit mund te lajmerohen qdo kohe ne numrin e larteshenuar.Falemnderit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione