Punesim ne Gjermani per nje Programer/LINUX/MS-OFF

0 EUR

Kërkohet punë nga: arton 26 Maj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Me kete shpallje ftojm te gjithe te interesuarit te aplikojn me CV dhe dokumenta te kompletuara.
Kompetenca te deshmuara ne :
Programimin ne LINUX, MS-OFICCE, Web Design, Java, Google etj.
Vendi i juaj i punes eshte ne nje qytet ne jug te Gjermanis.
Juve ju ofrohet kontrata 3 vjeqare e punesimit me kushte te mira te Punes.
Dokumentat duhet te jene te kompletuara si ne vijim: CV -ne, Diplomen, Referencat e Punes, Vertetimi i punedhensave te meparshem, projektet e perfunduara etj.
Dokumentet e jokompletuara nuk mirren parasysh ne proceset ne vijim.
arton
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione