Punojm pun fizike lyjm dyer dhe gilindere

0 EUR

Shitet nga: agim 13 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
pershndetje une jam agim sylaj jam nga mitrovica punoj pun fizike ndihm shtepiake dhe pastrime dhe lyjm gilindera dyer dritare tavoline etj
Leaflet
Në fillim