Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpallje për shërbime Shtëpiake dhe Pastrimi


Gjeni kompani që kryejnë shërbime shtëpiake dhe pastrimi në gjithë Kosovën. Kërko shpallje për shërbime shtëpiake dhe pastrimi dhe gjej shërbime si pastrim të shtëpisë, moler, hapje të kanalizimeve, dezinfektim të hapësirave, larje të tepihave, larje të mobiljeve, mirëmbajtje të shtëpive, lokaleve dhe zyreve si dhe shërbimeve tjera të ngjajshme në gjithë Kosovën.
Sot 11:00 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Punë me Kiramikë

12 Pri 03:21 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Gjilan

Kompania e Pastrimit Jasiri

1 EUR

08 Pri 11:54 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Pastrim te kauqave

30 EUR

05 Pri 13:38 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Klinë

PastrimiDiti

04 Pri 22:19 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Ferizaj

Dezinfektim

1 EUR

04 Pri 09:27 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Deçan

PastrimiDiti

04 Pri 09:24 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Pejë

PastrimiDiti

04 Pri 09:22 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Prishtinë

PastrimiDiti

04 Pri 09:18 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Malishevë

Pastrimiditi

04 Pri 09:16 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Mitrovicë

PastrimiDiti

04 Pri 09:15 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Fushë Kosovë

PastrimiDiti

04 Pri 09:15 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Gjakovë

PastrimiDiti

04 Pri 09:14 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Drenas

PastrimiDiti

04 Pri 09:13 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Burim

PastrimiDiti

02 Pri 19:03 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Ferizaj

Ilaq Bio 100%

20 EUR

21 Mar 23:35 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Klima Servis, Montim, Mbushje

1 EUR

21 Mar 14:26 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Mitrovicë

Moler

19 Mar 10:41 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Rahovec

Pastrimiditi

19 Mar 10:40 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Therandë

Pastrimiditi

11 Mar 11:19 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Vushtrri

Pastrimiditi

11 Mar 11:18 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Skenderaj

PastrimiDiti

09 Mar 19:30 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Pejë

Kompania e pastrimit SARA BAU

1 EUR


Përzgjedhje e madhe e kompanive që kryejn shërbime shtëpiake dhe pastrimi në MerrJep.com. Kërko për shërbime të ndryshme në bazë të kategorisë dhe gjej kompaninë që kryen shërbimet që ju duhet shpejt dhe lehtë.


Gjeni shërbime shtëpiake dhe pastrimi në MerrJep.com


Kërkoni shpallje për kompani që kryejnë shërbime shtëpiake dhe pastrimi dhe gjej shërbime të ndryshme si pastrim të shtëpisë, moler, hapje të kanalizimeve, dezinfektim të hapësirave, larje të tepihave, larje të mobiljeve, mirëmbajtje të shtëpive, lokaleve dhe zyreve me çmimet më të mira në treg.


Regjistro shpallje për shërbime shtëpiake dhe pastrimi MerrJep.com


Gjeni klientin tuaj potencial duke regjistruar shpallje falas për shërbime shtëpiake dhe pastrimi që kryen kompania juaj në MerrJep.com. Plotëso formularin e regjistrimit me të gjitha informacionet e nevojshme dhe vendos shpalljen tuaj në mesin e qindra shpalljeve për shërbime shtëpiake dhe pastrimi në MerrJep.com.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione