2 llaptopa core i5 edhe core i3

Shitet nga: agron 09 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes dy lleptopa core i5 dhe i3.i5 osht generata e par apo e dyt.i3 osht generata e 3.i5 osht 4 giga ram 320 hdd 2.26 procesor .i3 i ka 4 giga ram 500 hdd procesor2.2 jan 15.6.
Leaflet
Në fillim