Acer 17" LCD, Dual Core, 2gb Ram, 160Gb Hardisk,

160 EUR

Shitet nga: Arianit 10 Tet 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes Llaptop dual core shum i mir, dhe shum i rujtun.
Karakteristikat i ka si ne foto, Multi Recorder, etj...

Ju lutem te me kontaktoni vetem me text permes email address, apo te shkruani ne viber ( mos thirrni) faleminderit!
Arianit
049531399
Leaflet
Në fillim