Fotrolla per iphone 5

Shitet nga: iphone 29 Maj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes fotrola per iphone 5 ; 5s te reja ne kuti jane te ardhura nga evropa dhe shume lloje dizajni . Kemi sasi 650 copë por shiten edhe me pak sasi
cmimi 0,79 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim