Shiten accesoriet per Iphone X Xs, Xs Max 7/8/plus

Shitet nga: Taulant 10 Nën 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten accesoriet per IphoneX , Iphone Xs, Iphone Xs Max, Iphone Xr, Iphone 8, Iphone 8 Plus, Iphone 7 , Iphone 7 PLUS , per me teper info konntakto

Degjuse Iphone X,7/8, Xs, Xr, Xs Max 39.99€

Degjuse iphone 6s, 6, 5, 5c, 5s, 4s, 4. 19.99 €

Fotrolla Iphone X, Xs, Xr, 7/8 7/8Plus 5 €

Lens per kamere Iphone 7/8Plus. X 5 €

Koka e mbushesit iphone 15 €
Mbushesi kabell.Iphone X,Xs, 7/8 25 €
Kompletmbushesi me koke. 35 €

Benefitet e mbushesit original.
*e mbush me shpejt
*e mban baterine me mire
*e ruan baterine dhe telefonin

Per info konntakto ne nr e sheniar ne shpallje +viber +383 45 601 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim