Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 16:03
Linku:
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Pershendetje

2 350 EUR


Sot 20:15 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Cd rom

30 EUR

Sot 10:29 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Shitet cmimi volitshem

1 300 EUR

Sot 09:24 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Monitor HP M24f 24 Full HD LED

120 EUR

Sot 09:24 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

NDEGJUESE ORIGJINAL HYPERX

59 EUR

Sot 09:23 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

RAMPAGE GAMING MOUSE

Dje 15:14 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Printer epson xp-5150

145 EUR

Dje 06:06 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Sata Data cable

4 EUR

28 Maj 17:50 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

shes powerin

70 EUR

28 Maj 16:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Adapter per laptop Apple Macbook

60 EUR

28 Maj 15:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

SSD

28 Maj 15:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

SSD

28 Maj 14:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Pershendetje

2 250 EUR

28 Maj 08:07 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Rek

300 EUR

26 Maj 16:03
Linku:
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Pershendetje

2 350 EUR

23 Maj 13:59 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

VGA kabell 20 metra

20 EUR

23 Maj 10:34 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

hardisk ( HDD )

25 EUR

19 Maj 14:00 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

full setup

1 550 EUR

18 Maj 00:56 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Atomstack A5 Pro

370 EUR

17 Maj 00:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Xbox x series

450 EUR

14 Maj 09:05 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

HDD 5TB 2.5 Inch

55 EUR Price Reduced

13 Maj 22:13 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Netgear nighthawk X8 ruter AC5300

1 EUR

13 Maj 22:05 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

HDMI 1x8 spliter me 8 port

30 EUR

13 Maj 21:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

WD 18TB gold

430 EUR Price Reduced

13 Maj 21:41 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Zyxel nas

1 EUR

06 Maj 12:26 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Qant per Llaptop 14inch

25 EUR

03 Maj 17:09 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

Dell t3500

111 EUR

03 Maj 14:09 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

SSD

40 EUR

02 Maj 17:57 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ferizaj

(Sony PS3 Eye Camera)

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione