Graphic Card kartel grafik ati radeon 7970

200 EUR

Shitet nga: game 11 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes kartel grafike ati radeon sapphire 7970 kom dhe 7950 te perdorura 5 muaj ne gjendje perfekte kan dhe ka 1 vit garancion

asus
sapphire
XFX
game
Leaflet
Në fillim