Sisteme te Kamerave dhe Sisteme alarmuese

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TechPro Project Electric 14 Mar 13:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike.

Shërbimet kryesore që ofrojmë janë:

- Sisteme të Kamerave të Sigurise
- Sistemin e Alarmit të Vjedhjes
- Sistemin e Alarmit të Zjarrit
- Sisteme të Kontrollit të Qasjes
- Sistemin per perllogaritje te orëve për punëtore.
- Sisteme të Telefonisë Lokale
- Sistemin e rrjetave kompjuterike
- Automatizime të ndryshme
TechPro Project Electric
Ofrojmë shërbime të shpejta, kualitative dhe inovative ne lemine IT-së dhe sistemeve të sigurisë elektronike. Shërbimet kryesore që ofrojmë janë: - Sisteme të Kamerave të Sigurise - Sistemin e Alarmit të Vjedhjes - Sistemin e Alarmit të Zjarrit - Sisteme të Kontrollit të Qasjes - Sistemin per perllogaritje te orëve për punëtore. - Sisteme të Telefonisë Lokale - Sistemin e rrjetave kompjuterike - Automatizime të ndryshme
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Fushe Kosove, Rr.Dardania Tregoje në hartë
+38649444220
TechPro Project Electric
+38649444220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione