Kamera Sigurie

Shitet nga: Xhaxhi 01 Tet 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 37 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Gjilan
Kamera Sigurie

Ju mund te vezhgoni pamjet e kamerave tuaja edhe permes telefonit tuaj.
4 Kamera HD me te gjitha paisjet per vetem 279 euro, ne kete çmim perfshihet dhe montimi i 4 kamerave: Tel : 044/177-142
-----------------------------------------------------------------------------------
4 Kamera analoge HD 1.0 MP
DVR analog VGA-HDMI
Hard Disk: 500GB
Adapter AC-BC 12V
Connector BC
Cable - 80m
Nr : 044/177-142
Viber: +383 44 177-142
Garancion: 1 VIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim