Servisim dhe Formatim te kompjuterave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Niki Computers Services 18 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Servisim dhe Formatim te kompjuterave me windows 10. Win 8.1 Profesionell, Win 7 Profesionell me qmim te volitshem per me shumic ,Bejme pune Profesionale gjindemi ne Gjilan te Komplexi Fitorja..
Nr Kontaktues 045565048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim