Samsung galaxy a40 dual model europian iri

170 EUR

Shitet nga: Privat 11 Gush 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Prodhuesi
Samsung
Shes samsung galaxy a40 me dy karta si iri shum i rujtun vjen me komplet paisjet dhe paket viber +38349688491
Leaflet
Në fillim