Publikuar: Mar 27 2023 05:53

Iphon X dhe Samsung S6 Edge

Publikuar: Mar 27 05:53
Shikime: 2
Ofroj në shitje dy telefona të perdorur :
Iphon X i perdorur
Samsung s 6 Edge i përdorur
Vlen te ceket dyte i kane bateriat e reja te ndrruara
i shes ose dyte i ndrroj me Samsung S10 ose S10+
për më shume kontakto ne DM
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione