Markë e re origjinale e mbyllur Dji mavic pro në n

900 EUR

Shitet nga: Juan 22 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Markë e re origjinale e mbyllur Dji mavic pro në një kuti të mbyllur me aksesorë të plotë dhe 1 vit garanci whatsapp +15597956036
Leaflet
Në fillim