Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fotoaparat të ri dhe të përdorur në shitje

Aparat fotografik të ri dhe të përdorur në shitje. Gjej shpallje për fotoaparat nga markat më të njohura si Canon, Nikon, Sony si dhe paisje për fotoaparat si mbajtëse për aparat, çantë për fotoaparat, blic, lente, adapter dhe shumë paisje tjera nga komoditeti i shtëpisë suaj me çmimet më të volitshme në treg.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur fotoapratin dhe pjesën që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e 5.546 shpalljeve për aparate fotografike në gjithë Kosovën.

Dje 14:32 Fotoaparate , Prishtinë

Fotoaparat NIKON 10.0 MP

75 EUR

Dje 14:30 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Digital OLYMPUS 16MP

120 EUR Price Reduced

Dje 14:29 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Digital 14.1MP

95 EUR Price Reduced

Dje 14:27 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Digital SONY 16MP

120 EUR Price Reduced

Dje 14:27 Fotoaparate , Prishtinë

Fotoaparat Samsung

135 EUR

Dje 14:26 Fotoaparate , Prishtinë

Fotoaparat SAMSUNG 14.2 MP

75 EUR

Dje 14:25 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Digital NIKON 12.0 gMP

55 EUR

Dje 13:07 Fotoaparate , Prishtinë

FujiFilm S5 FINEPIX

140 EUR

Dje 13:07 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon 105mm f2.8 macro

530 EUR

Dje 13:06 Fotoaparate , Prishtinë

Canon 1100D me 18-55mm

160 EUR

Dje 12:57 Fotoaparate , Prishtinë

Dji Osmo Action

290 EUR Price Reduced

Dje 12:57 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon D810 body

880 EUR

Dje 12:23 Fotoaparate , Prishtinë

Fotoaparat Sony 15 euro +38649278585

15 EUR

Dje 00:40 Fotoaparate , Viti

GoPro Hero 8 Black

290 EUR

01 Tet 03:32 Fotoaparate , Malishevë

Canon EF 135mm f/2 L USM

600 EUR

01 Tet 00:01 Fotoaparate , Gjilan

Canon R + Adapter EF-EOS R

1 400 EUR

30 Sht 23:52 Fotoaparate , Gjilan

Canon 35mm f1.4

700 EUR

30 Sht 23:51 Fotoaparate , Gjilan

Canon 5d makr 4

30 Sht 23:43 Fotoaparate , Lipjan

Nice Photo

60 EUR

30 Sht 23:42 Fotoaparate , Lipjan

Lens Nikon 24-70 mm

650 EUR

30 Sht 23:38 Fotoaparate , Lipjan

Dji Ronin S

400 EUR

30 Sht 23:37 Fotoaparate , Lipjan

Godox Ad600 Pro

650 EUR

30 Sht 23:37 Fotoaparate , Lipjan

Nikon 85mm F/1.4 G

700 EUR

30 Sht 23:36 Fotoaparate , Lipjan

Godox Ad600 Pro

650 EUR

30 Sht 23:36 Fotoaparate , Lipjan

Godox V1 per Nikon

200 EUR

30 Sht 23:24 Fotoaparate , Gjilan

Nikon d3200 me Llens 55-200

300 EUR

30 Sht 21:22 Fotoaparate , Gjilan

Sony A6300 me llens 16-50

650 EUR

30 Sht 15:21 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon d5600 gjendja 10/10

600 EUR

29 Sht 23:55 Fotoaparate , Prishtinë

LENSA

150 EUR

29 Sht 14:21 Fotoaparate , Prishtinë

Tamron

80 EUR

29 Sht 14:17 Fotoaparate , Prishtinë

Aparart Canon

325 EUR Price Reduced

28 Sht 22:19 Fotoaparate , Prishtinë

Tripod

28 Sht 10:27 Fotoaparate , Prishtinë

shitet kamera digitale

49 EUR

28 Sht 09:45 Fotoaparate , Deçan

Canon EOS 6D Mark II DSLR Camera

900 EUR

27 Sht 13:49 Fotoaparate , Gjakovë

GoPro 9/10/11 - mbrojtëse kundër ujit - 55 euro

55 EUR

Përzgjedhje e madhe e fotoaparateve dhe pjesëve të ndryshme për aparate fotografike të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e fotoaparatave të ri dhe të përdorur nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Fotoaparat të ri dhe të përdorur në shitje


Eksploro gamën e gjerë të aparateve fotografike të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej fotoaparat të dimensioneve të ndryshme nga marka të njohura si Canon, Nikon, Sony si dhe paisje për fotoaparat si mbajtëse për aparat, çantë për fotoaparat, blic, lente, adapter, bateri, objektiv dhe shumë paisje tjeradhe të tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Bli fotoaparat në MerrJep.com


Bli aparat fotografik të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të fotoa paratave dhe zgjedh modelin ideal për ju në mesin e 5.546 shpalljeve për fotoaparat në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për aparat fotografik të markave Canon, Nikon, Sony, Samsung të llojeve dhe modeleve të ndryshme si Canon 700D Body, Canon 5d Mark II, Nikon D3200, Nikon D70, Samsung NX 500 dhe shumë modele tjera të fotoaparatave në MerrJep.com.


Shit fotoaparat të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Nëse keni aparat fotografik të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për fotoaparat dhe gjej blerësin potencial në mesin e 5.546 shpalljeve për fotoaparat të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione