KAMERA , DIGJEI NE GJITH KOSOVEN

Shitet nga: Braha 14 Tet 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Bejme xhirime me kamera profesionale HD si dhe
Muzik dijej neper dasma dhe ahengje ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim