Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe paisje të ndryshme për Televizor, Aparat fotografik & DVD në gjithë Kosovën

Paisje dhe pjesë për televizor, fotoaparat, dvd & satelitë në shitje. Gjej shpallje të shumta për TV Box, kamera me wifi, mbushës për bateria, Android Box, kabell Scart, radio me CD dhe shumë paisje tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur paisjen që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e qindra shpalljeve për aparate fotografike, televizor, DVD dhe satelitë në gjithë Kosovën.

Dje 14:55 Të tjera , Prizren

Android box tv

45 EUR

27 Mar 10:43 Të tjera , Gjilan

Monitor + TV LG Flatron 22"

100 EUR

27 Mar 09:43 Të tjera , Gjilan

SHITET TIK TOKI ME 11.3K NDJEKES.

26 Mar 11:52 Të tjera , Gjilan

divier

45 EUR Price Reduced

26 Mar 10:18 Të tjera , Prishtinë

- DJI Mavic Pro

660 EUR

25 Mar 06:04 Të tjera , Prishtinë

Tablet/Ipad

60 EUR

24 Mar 11:46 Të tjera , Gjilan

Mag 322 323

80 EUR

21 Mar 22:03 Të tjera , Kaçanik

Kamer kurth

21 Mar 08:59 Të tjera , Vushtrri

Shitet TV

80 EUR Price Reduced

18 Mar 13:53 Të tjera , Pejë

Shiten 3 tv

13 Mar 21:41 Të tjera , Gjakovë

cd per ps4

5 020 EUR

13 Mar 20:42 Të tjera , Ferizaj

Ofrojm rreseller per iptv

13 Mar 18:08 Të tjera , Pejë

Stabilizator i rymes elektrike1200VA

70 EUR Price Reduced

10 Mar 17:16 Të tjera , Gjilan

Tv Samsung smart 49inch banane

360 EUR

10 Mar 16:31 Të tjera , Rahovec

Shitet tv

59 EUR

09 Mar 14:46 Të tjera , Gjilan

RUDAJ IPTV SHQIP

05 Mar 02:00 Të tjera , Gjilan

Blackmagic ATEM Mini Pro

350 EUR Price Reduced

04 Mar 22:54 Të tjera , Burim

Sony 85mm F1.8

500 EUR

02 Mar 19:40 Të tjera , Prishtinë

ATM Mini

250 EUR Price Reduced

01 Mar 21:40 Të tjera , Prishtinë

Kontroller per Drone

70 EUR Price Reduced

27 Shk 01:05 Të tjera , Prishtinë

Jabra 75t

40 EUR

21 Shk 11:23 Të tjera , Prishtinë

AR IPTV

20 Shk 17:20 Të tjera , Rahovec

Epson ET 8550

20 Shk 15:08 Të tjera , Malishevë

Epson surecolor P800

500 EUR

Përzgjedhje e madhe e pjesëve për fotoaparat, televizor, DVD dhe satelitë të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. P


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e pjesëve për fotoaparat, TV, DVD dhe satelitë të ri dhe të përdorur nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Bli pjesë dhe paisje të ndryshme për televizor, fotoaparate dhe DVD në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të pjesëve dhe paisjeve për aparate fotografike, TV dhe DVD të ri dhe të përdorur që MerrJep.com ofron. Gjej TV Box, kamera me wifi, mbushës për bateria, Android Box, kabell Scart, radio me CD dhe shumë paisje tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Bli pjesën që iu duhet shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim dhe gjej paisjen ideale për ju në mesin e qindra shpalljeve për pjesë të ndryshme në MerrJep.com.


Bli dhe shit paisje dhe pjesë për TV, DVD & fotoaparate në MerrJep.com


Nëse keni pjesë dhe paisje për aparat fotografik, televizor apo DVD të ri dhe të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesën apo paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për pjesë dhe paisje të ndryshme për fotoaparat, TV, dhe DVD të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione