Smart TV Fuego 49”

275 EUR

Shitet nga: Bekim 14 Qer 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Modeli
Fuego
Shitet televizori Fuego me madhësi 49”. Televizori është pak i përdorur, është ne gjendje shumë të mirë dhe është një smart TV, pra që ofron mundësinë e përdorimit të youtube, google, netflix, facebook e platormave të tjera...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione