Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 22:27 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat Sony - Cyber Shot 12.1 MegaPixels

50 EUR

Sot 21:24 Pjesë për TV/Satelitë , Prishtinë

IPTV - Kosova (4K) Si mu kon aty!

Sot 21:00 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Shiten TV 32' , 43' , Monitor 19'

1 EUR Price Reduced

Sot 20:08 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

XEOBOX HDS 7119

50 EUR Price Reduced

Online
Sot 20:08 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

FRITZ Box 6490

50 EUR Price Reduced

Online
Sot 19:39 Fotoaparate , Prishtinë

Delsey Trolley Bag

195 EUR

Sot 19:38 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon Z50 mirrorless me lens 16-50mm

790 EUR

Sot 19:38 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon D810 me bateri grip

630 EUR Price Reduced

Sot 19:37 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon D3200 me Objektiv 18-55mm

240 EUR

Sot 19:37 Fotoaparate , Prishtinë

Canon EOS R6 body

1 930 EUR

Sot 19:37 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon FTZ e re

180 EUR

Sot 19:37 Video kamera , Prishtinë

Dji Smart Controller

690 EUR Price Reduced

Sot 19:18 Video kamera , Prishtinë

Shes 4 kamera Hikvision dhe DVR 8MP

300 EUR

Sot 18:38 Pjesë për TV/Satelitë , Prishtinë

IPTV - Kosova

Sot 18:38 Të tjera , Prishtinë

IPTV Kosova

70 EUR

Sot 17:33 Të tjera , Prishtinë

TV SamSung

120 EUR

Sot 13:45 Fotoaparate , Prishtinë

APARAT PER PUNIMIN E FOTOGRAFIVE

150 EUR

Sot 13:01 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

TV LG 75" 4K Ultra HD

730 EUR

Dje 19:00 Të tjera , Prishtinë

TELEKOMANDA PER TV

5 EUR

Dje 18:59 Fotoaparate , Prishtinë

FOTOAPARAT OLYMPUS 14MP

30 EUR

Dje 18:58 Fotoaparate , Prishtinë

Mbushes - Adapter i Bateris Sony

25 EUR

Dje 16:02 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat professional Nikon

230 EUR

Dje 15:59 Fotoaparate , Prishtinë

Aparat professional Nikon D70

180 EUR Price Reduced

Dje 15:53 Fotoaparate , Prishtinë

Nikon SB-700 Pro

180 EUR Price Reduced

Dje 15:26 Fotoaparate , Prishtinë

FUJIFILM X-H1 / FUJIFILM X-T3

5 670 EUR

Dje 12:28 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

SAMSUNG TV 32Inch HDMI

140 EUR Price Reduced

Dje 11:32 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Televizor LG

Dje 09:58 Të tjera , Prishtinë

Iptv-Sport,Filma,Kanale Shqip,VOD etj

50 EUR

28 Maj 18:02 Fotoaparate , Prishtinë

Canon EOS 1100D

220 EUR

28 Maj 17:13 Televizorë dhe Projektorë , Prishtinë

Tv Samsung

65 EUR

28 Maj 16:57 Fotoaparate , Prishtinë

Instax Mini 11

110 EUR

28 Maj 16:46 Fotoaparate , Prishtinë

Lens sony E mount

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione