Shiten dy kamera 900 euro

900 EUR

Shitet nga: Dardan 22 Gush 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Video kamera
Shiten dy kamera Panasonic Full Hd dhe Soni HD ne gjendje te rregullt posedojn adapter dhe nga nje bateri rezerv ..Jan ne gjendje perfekte te ardhura nga suedia,kamerat Jan me sd card.
Soni eshte plus me hard disk te integrum Brenda xhiron dei ne 700 minuta ne cilsin Ka te lart ...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione