Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamera të reja dhe të përdorura në shitje

Kamera të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura në shitje. Gjej videokamera, kamera të sigurisë, kran Pro dhe GoPro nga markat më të njohura si Panasonic, JVC, Hivikson, Sony, Pixel Pro, dhe shumë marka tjera të kamerave me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Përdor filtrat për kërkim për të gjetur videokamerën që ju kërkoni shpejt dhe lehtë në mesin e 2.346 shpalljeve për videokamera të ndryshme në gjithë Kosovën.

Dje 18:44 Video kamera , Gjilan

3 Kamera me DVAR

120 EUR

Dje 16:44 Video kamera , Prizren

Gopro Max

499 EUR

22 Sht 14:45 Video kamera , Prishtinë

Kamer Xiaomi Full HD C200 IP

40 EUR

22 Sht 10:30 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor - mbajtese

15 EUR

22 Sht 10:30 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese

20 EUR

22 Sht 10:20 Video kamera , Gjakovë

sony nx-100

1 100 EUR Price Reduced

21 Sht 14:36 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese dhe ngjites 4

45 EUR

21 Sht 14:16 Video kamera , Gjakovë

Gopro akcesor - mbajtese e çelikut

20 EUR

21 Sht 14:14 Video kamera , Gjakovë

Gopro - stick per uje

20 EUR

21 Sht 14:13 Video kamera , Gjakovë

Gopro - Çante per GoPro dhe akcesore

20 EUR

21 Sht 14:13 Video kamera , Gjakovë

Gopro - rrip per gjoks

25 EUR

21 Sht 14:13 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese 2

15 EUR

21 Sht 14:13 Video kamera , Gjakovë

Gopro - ngjitese te GoPro 3

25 EUR

21 Sht 14:13 Video kamera , Gjakovë

Gopro - mbajtese

15 EUR

20 Sht 11:50 Video kamera , Pejë

Kamer antike Panasonic MS5

20 Sht 11:47 Video kamera , Pejë

Kamer antike panasonic m40

20 Sht 00:07 Video kamera , Prishtinë

Logitech PTZ Pro 2 kamera

300 EUR Price Reduced

19 Sht 14:52 Video kamera , Drenas

Canon 6D

43 EUR

19 Sht 12:40 Video kamera , Prishtinë

Shes kameren JVC-30GB/HD

150 EUR

18 Sht 11:53 Video kamera , Gjilan

Dron me kamer 4k

18 Sht 03:23 Video kamera , Gjilan

Tripod

49 EUR

18 Sht 00:43 Video kamera , Prizren

DJI Mavic 2 Pro

950 EUR

17 Sht 22:10 Video kamera , Skenderaj

DIGITAL CAMERA-TRAVELER

35 EUR Price Reduced

17 Sht 20:25 Video kamera , Prishtinë

Sony A7C

1 700 EUR

17 Sht 18:54 Video kamera , Prishtinë

Shes Panasonic AG UX-180 4K Profesional

1 890 EUR

17 Sht 18:54 Video kamera , Prizren

Shes Panasonic AG UX-180 4K Profesional

2 199 EUR

16 Sht 16:00 Video kamera , Pejë

Shitet GoPro 2018

130 EUR

15 Sht 20:48 Video kamera , Prishtinë

Kamera te sigurisë Oferte 1MP

280 EUR

15 Sht 18:56 Video kamera , Klinë

Fotoaparat Nikon

15 Sht 06:12 Video kamera , Prishtinë

Dron EVO 8k e ka puth tokën

500 EUR

14 Sht 23:25 Video kamera , Viti

Kamer sportive 1080 full hd

35 EUR

13 Sht 19:37 Video kamera , Prizren

Ne shitje

13 Sht 13:58 Video kamera , Fushë Kosovë

Nikon D3100

360 EUR

12 Sht 12:55 Video kamera , Prishtinë

Shiten 2 kamera Panasonic UX90 4K

1 150 EUR

11 Sht 13:10 Video kamera , Ferizaj

gopro max

300 EUR

11 Sht 11:20 Video kamera , Prizren

Dji Pocket 2 & GoPro Hero 7 Black

500 EUR

11 Sht 00:52 Video kamera , Pejë

Kamer sony NX3

06 Sht 17:42 Video kamera , Gjilan

Shitet Go Pro Hero 10

250 EUR

06 Sht 15:45 Video kamera , Prizren

Kamerë MokaCam 4k

110 EUR

Përzgjedhje e madhe e video kamerave të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e kamerave të reja dhe të përdorura nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjej video kamera të ndryshme në MerrJep.com


Eksploro gamën e gjerë të kamerave të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej video kamera të ndryshme duke filluar nga video kamera, kamera të sigurisë, kran Pro dhe GoPro, të markave të ndryshme si Panasonic, JVC, Hivikson, Sony, Pixel Pro dhe të tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Bli dhe shit videokamera të ndryshme në MerrJep.com


Bli video kamera të reja dhe të përdorura në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të kamerave dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 2.346 shpalljeve për televizor në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për video kamera të markave Panasonic, JVC, Hivikson, Sony, Pixel Pro, dhe shumë marka tjera të kamerave me çmimet më të volitshme në MerrJep.com.


Shit video kamera të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Nëse keni kamera të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për video kamera dhe gjej blerësin potencial në mesin e 2.346 shpalljeve për video kamera të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione